هدف از این سایت ایجاد یک بستر جامع برای ارتقاء صنعت گردشگری در کشور می باشد. در این سایت خدماتی نظیر معرفی اقامتگاههای مناسب در هر شهر، آشنایی با رستورانها و کافی شاپهای شهرهای مختلف، ایجاد زمینه ارتباط با کرایه دهندگان خودرو و معرفی راهنماهای گردشگری و طبیعتگردی به مسافران عزیز ارائه شده است که می تواند کمک بزرگی به مسافران باشد و  به میزان چشمگیری از سردرگمی و نگرانی آنها هنگام سفر بکاهد. مسافران می توانند به کمک آگهی های معرفی شده در این سایت به راحتی نیازهای سفر خود را متناسب با شرایط دلخواه  تأمین نموده و از سفر خویش لذت ببرند و اوقات خوشی را درکنار خانواده و همسفران خود فراهم نمایند.

بدیهی است که ایجاد چنین تسهیلاتی به ارتقاء صنعت گردشگری کمک نموده و از سوی دیگر به کسب و کار کسانی که در زمینه ایرانگردی و گردشگری فعالیت دارند رونق می بخشد. این دسته از خرده کسب و کارها می توانند با ایجاد تبلیغات ارزان قیمت در این سایت در کنار رقبای بزرگ و قدرتمند صنعت گردشگری به رقابت بپردازند و خدمات خود را به مسافران و گردشگران معرفی نمایند.

سایت جامع خدمات مسافرتی و گردشگری «آی مسافر» با مدیریت سرکار خانم پریسا رابط امیدوار است با فراهم نمودن این بستر توانسته باشد کمک مؤثری در جهت راحتی و آسودگی مسافران، افزایش درآمد کسب و کارهای کوچک و رونق صنعت گردشگری برداشته باشد.

شایان ذکر است که هدف از این سایت صرفاً ایجاد یک پل ارتباطی بین مسافران و ارائه دهندگان خدمات مسافرتی بوده و هیچ یک از کارکنان و مدیریت این سایت در ارائه آن خدمات دخیل و یا ذینفع نمی باشند بلکه گروه کارکنان این سایت فقط محیطی را فراهم نموده اند که کسب و کارهای خدمات مسافرتی بتوانند تبلیغات خود را به مسافران و مشتریان سراسر ایران معرفی نمایند. بنابراین کارکنان سایت «آی مسافر» با هیچ یک از این آگهی ها و تبلبغات سایت، ارتباطی ندارند و منافع سایت صرفاً از طریق هزینه انتشار آگهی تأمین می گردد.

راه های ارتباطی با ما:

آدرس : شیراز، خیابان هفت تیر (بیست متری سینما سعدی) نبش خیابان هدایت، طبقه فوقانی بانک رفاه کارگران

کدپستی : ۳۴۶۱۵-۷۱۳۴۷

شماره تماس: ۳۲۳۰۰۹۴۳-۰۷۱

add_circle_outline ارتباط با ما